Matt Liquid Lipstick- Delia

Witajcie!
Ci co podglądają mnie na Instagramie wiedzą, że jakiś czas temu w moje łapki wpadły nowości od Delia. Matowe pomadki wprost uwielbiam, często piszę o nich na blogu i głównie takich używam. Dlatego też bardzo ucieszył mnie fakt możliwości przetestowania tego typu produktów. Dziś przybliżę Wam nieco trzy kolory z serii Matt Liquid Lipstick.

MATT LIQUID LIPSTICK - trwała pomadka matowa

Gwarantuje intensywnie matowy efekt. Jest bardzo trwała, utrzymuje się na ustach do kilku godzin - bez poprawiania! NIE ZOSTAWIA ŚLADÓW!  Nie wysusza ust. Ma oryginalne, stylowe opakowanie - doskonały drobiazg do torebki! Ma przyjemny, delikatny zapach. Twój ulubiony kolor nie jest oznaczony zwykły numerkiem, ale imieniem jednej ze światowych ikon stylu - już nigdy się nie pomylisz.

Cena: 15,90 zł/ 5ml
Dostępność: Sklep online


Matowe pomadki królują u mnie nad wszystkimi innymi. Choć maluję usta dość rzadko to lubię mieć je pod ręką. Pomadki marki Delia wypadają na prawdę dobrze na tle innych znanych mi pomadek. Ciekawe jest to, że firma postanowiła nadać kolorom imiona popularnych gwiazd filmowych. Na pewno jest to coś co będzie je wyróżniać. Do tego opakowania- małe, poręczne, plastikowe, są efektowne i rzucają się w oczy. Pomadki mają idealną pojemność, choć oczywiście na pewno nie dam rady ich zużyć to mam nadzieję, że jak najmniej się zmarnuje. Aplikator umożliwia precyzyjne nałożenie kosmetyku. Kolory są dobrze na pigmentowane, w większości wystarczy jedna warstwa. Ze wszystkich trzech kolorów najbardziej przypadł mi do gustu nr 4. Czerwień jest ładna, intensywna, ale nie w moim stylu- nie czuję się dobrze w takiej kolorystyce. Zaś kolor nudziakowy nie zgrywa się z kolorem moich ust i wygląda trochę sztucznie.
Pomadki są trwałe. Nie zostawiają śladów i nie znikają od razu przy pierwszym lepszym kontakcie z jedzeniem czy piciem. Przy regularnym stosowaniu, bez nawilżania ust na pewno będą powodować przesuszenie. Cena jak najbardziej zachęca do przetestowania!

Jak oceniacie nowość marki Delia?

1 komentarz:

  1. Do you need free YouTube Subscribers?
    Did you know you can get them ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FREE by registering on Like 4 Like?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger