Pomada do brwi- Makeup Revolution

Witajcie!
W temacie kosmetyków do brwi mam dość skromne doświadczenie. Ale dziś przedstawię Wam produkt, którego używam od dłuższego czasu i mogę Wam go z czystym sercem polecić! Mowa tu o pomadzie do brwi marki Makeup Revolution.

Brow Pomade Ash Brown

Mocno na pigmentowana, wodoodporna pomada do brwi.  Idealnie podkreśli kształt oraz kolor Twoich brwi.  Dołączony pędzelek oraz kremowa formuła ułatwia aplikację produktu.

Cena: ok 30 zł/ 2,5 g
Dostępność: Drogerie Internetowe tj. ezebra, cocolita, mintishop
To mój pierwszy produkt do brwi tego typu, także wielkiego doświadczenia w tej kwestii nie posiadam. Jednak produkt spodobał mi się od pierwszego użycia i stosuję go praktycznie codziennie. Pomada zamknięta jest w solidnym, szklanym słoiczku z plastikową nakrętką. Do kosmetyku dołączony jest dwustronny pędzelek do aplikacji. Pomada jest dobrze na pigmentowana, po zastygnięciu nie ściera się zbyt łatwo, jednak zwykły micel czy żel radzi sobie z nią bez problemów. Kosmetyk jest bardzo wydajny. Używam go już dłuższy czas a zużycie jest minimalne. Produkt ten fajnie podbija naturalny kolor brwi, optycznie je zagęszcza. Biorąc pod uwagę świetną wydajność to cena jest na prawdę nie wielka. Jakość produktu też jest zadowalająca, z łatwością się go używa.

Jakie macie doświadczenie z pomadami do brwi? Czego używacie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger