Szczotki do makijażu- Econtour

Witajcie!
Od jakiegoś czasu nowością do aplikacji kosmetyków kolorowych są szczotki. Na pewno większość z Was już o nich słyszała, czytała czy oglądała vlogi na ich temat. Na początku dużą furorę robiły szczotki do podkładu. Teraz dostępne jest wiele rodzi różnej wielkości szczotek do poszczególnych kosmetyków kolorowych. W moje ręce trafiły dwie szczotki- do różu i do cieni. Marka Econtour jest polską marką, wszystkie pędzle i szczotki produkowane są u nas.Okrągły pędzel do różu

Innowacyjny pędzel do aplikacji różu na policzkach. Specjalnie wyprofilowany, idealnie podkreśla rysy policzków nadając twarzy świeży i naturalny wygląd. Odpowiedni do aplikacji różu, pudrów konturujących, rozświetlających, a także brązujących. Idealnie rozcieniowuje nie pozostawiając smug.Ręcznie wykonany z najwyższej jakości włosia syntetycznego, jest bardzo trwały i łatwy w pielęgnacji.

Cena: 35 zł
Dostępność: Drogeria Hebe
Podłużny pędzel do aplikacji cieni do oczu

Innowacyjny pędzel do aplikacji cieni do oczu. Specjalnie wyprofilowany, umożliwia precyzyjne nałożenie jednego jak i kilku kolorów cieni do powiek. Odpowiedni do wszystkich rodzajów cieni: sypkich, prasowanych czy wypiekanych. Idealny do rozprowadzania kosmetyków w zagłębieniu oka. Ręcznie wykonany z najwyższej jakości włosia syntetycznego, jest bardzo trwały i łatwy w pielęgnacji.

Cena: 20 zł
Dostępność: Drogeria Hebe

Pędzle wykonane są z miękkiego włosia, bardzo przyjaznego dla skóry. Nie podrażnia ono ani nie powoduje uczulenia. Szczotki są bardzo gęste. Włosie ładnie się układa, nie deformuje nawet po wyczyszczeniu a włoski nie wypadają. Ergonomiczna rączka z dobrej jakości plastiku ułatwia użytkowanie. Ogólnie szczotki są wykonane starannie i bez żadnych niedociągnięć. 
Obie szczotki wykorzystuję do produktów suchych. Dobrze nabiera się nimi cienie czy róż. Nie wiem jak poradziły by sobie z produktami kremowymi czy płynnymi. O ile przy aplikacji różu nie ma większych problemów, to przy aplikacji cieni trzeba się odrobinę nagimnastykować. Jednak dzięki szczotkom produkt jest dokładnie i równomiernie nałożony.  Okrągła szczotka idealnie nadaje się do konturowania, można uzyskać nią na prawdę dobry efekt. Oba pędzle łatwo można wyczyścić, domywają się bez problemów. 
Jest to na pewno nowość, jeśli chodzi o makijaż i aplikację kosmetyków. Dobrze, że szczotki produkowane są na terenie Polski, jednak razi to, że strona internetowa prowadzona jest w języku angielskim.

Dajcie znać, czy mieliście już okazję testować szczotki do makijażu? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger