So What?!!- Unitouch

Witajcie!
Dziś kolejne spotkanie z marką Unitouch. Jeszcze wiele z Was nie słyszało o ich genialnych maskach w płacie. Zapewniam, nikt mi nie zapłacił za reklamę. Ich produkty są na prawdę warte uwagi, to nie tylko moja opinia. Dzisiaj pokażę Wam maski z serii So What?!! w wersji nawilżającej.

Nawilżanie jest kluczem do utrzymania zdrowej i elastycznej skóry. Aby zapewnić Ci idealną formułę nawilżenia Maska So What?!! zawiera hialuronian sodu, wodę morską oraz ceramidy zwiększające nawodnienie. Zapobiega przesuszeniu wywołanemu przez czynniki zewnętrzne takie jak promieniowanie UV czy klimatyzowane pomieszczenia.

Cena: 24,90 zł
Dostępność: Sklep online

Sami na pewno zauważyliście, że skóra w okresie grzewczym dostaje w kość. W mieszkaniu mamy ciepło, na dworze zimniej. Skóra nie przepad za tym i może nam się buntować. Należy stosować odpowiednią pielęgnacje aby uniknąć przesuszenia. Tutaj na pewno z pomocą przyjdą nam wspomniane już maski nawilżające od Unitouch. Maska jest prosta w użyciu. Płat jest mocno nawilżony. Po upłynięciu określonego czasu maska jest nadal wilgotna. Należy pamiętać aby nie dopuścić do całkowitego wyschnięcie. Tyczy się to również masek z glinką. Skóra po zabiegu jest bardzo dobrze nawilżona, miękka i elastyczna. Często Wam wspominam, że właśnie natychmiastowe działanie uwielbiam w tego typu produktach najbardziej. Maska może i kosztuje sporo, ale używałam już wiele takich produktów. Z pewnością mogę powiedzieć, że te tańsze nie zawsze się sprawdzają, a tutaj działanie jest świetne!

Sięgacie po maski w płacie? Jakich firm? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger