Lakiery termiczne od Niuqi

Witajcie!
Na pewno słyszeliście już o lakierach termicznych. Praktycznie każda firma produkująca lakiery hybrydowe ma je w swojej ofercie. Popularne były już kilka lat temu. Jakoś nigdy nie miałam potrzeby ich posiadania. Jednak gdy wybrałam się do Biedronki po słynne bazy z Niuqi, rozczarowana ich brakiem, skusiłam się na dwa kolory termiczne. 
Dużym minusem marki Niuqi jest to, że jesr dostępna tylko w Biedronce. Firma nie prowadzi sprzedaży internetowej. Ich lakierów nie można kupić w pełnej ofercie w internecie. Są pojedyncze sztuki na Allegro. Jednak tego na czym mi zależało nie oświadczysz. Wielka szkoda. 
Jednak wracając do tematu. Lakiery termiczne działaj na zasadzie zmian temperatury. Gdy jest ciepło lakier ma inny kolor, gdy robi się zimno to inny. Najlepiej ren efekt widać na zewnątrz, przy takiej pogodzie jak jest obecnie. Temperatura wody również wpływa na zmianę koloru. Można zaobserwować całkowitą zmianę koloru lub częściową, jak przy ombre. Całkiem ciekawie to wygląda! Lakiery Niuqi całkiem dobrze kryją. Fajnie się nimi maluje, no i są przystępne cenowo. Często można trafić na promocję, ale normalnie kosztują ok 10 zł. Jedynie trudno z ich dostępnością. W Biedronkach najczęściej jest ich jak na lekarstwo. 
Dajcie znać, czy używacie słynnych hybryd z Biedronki? 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger