Dark Opium od Sensation Perfume

Witajcie!
Na początek małe pytanie, kupujecie oryginalne perfumy czy zamienniki? Ja osobiście z zmienników korzystam od niedawna. Dwie marki produkujące tego typu perfumy poznałam na spotkaniach blogerskich. O jednej już tu pojawił się wpis. Teraz czas na produkt kolejnej firmy.

Sensation Perfume Inspired to wody perfumowane inspirowane zapachami znanych marek. Nasze produkty wyróżniają się wysoką zawartością olejków zapachowych, które sięgają aż 22% za perfumowania w kolekcji klasycznej. Zawartość olejków świadczy o tym, że są to produkty na poziomie wód perfumowanych, nie toaletowych. Wybierając produkty Sensation macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła, 100% oryginalne. Wody perfumowane Sensation mają wysoki czynnik trwałości co robi z nich lidera wśród odpowiedników perfum. W swojej ofercie posiadamy aż 3 pojemności : 15ml, 36ml oraz 100ml.

Sensation 105 DARK OPIUM łączy ze sobą kwiat pomarańczy, kawę oraz wanilię. Początkowo słodki lecz dzięki nucie kawy z pazurem.  Zapach Sensation 105 DARK OPIUM dodaje kobiecie pewności siebie, nutkę szaleństwa, magii oraz tajemniczości. Każdy kto go  powącha po prostu przepada. Jest to zapach wieczorowy, na szczególną okazję. Sensation 105 DARK OPIUM jest bardzo intensywny a zarazem  otulający ciało. Nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Zapach idealny dla szalonych kobiet, bardzo tajemniczy a zarazem mocno kobiecy.  Zapach z pewnością wyróżnia się spośród innych. Sensation 105 DARK OPIUM to orientalne perfumy, które mogą uzależnić swoim nietuzinkowym zapachem.

Butelki perfum marki Sensation są proste, szklane, z plastikową zatyczką. Raczej nie przyciągnęły by mojego wzroku na półce w sklepie. Perfumy występują w trzech pojemnościach. Ja posiadam tą środkową. Zapach jest zbliżony do oryginału. Ogólnie bardzo lubię ten zapach. Jest bardzo mój. Intensywny, mocny, wieczorowy, słodki. Tego typu zapachy to moi faworyci. Ciężko określić która z nut zapachowych wybija się najbardziej. Razem tworzą świetną kompozycje. Zapach utrzymuje się dość długo na skórze, na ubraniu dłużej. Wybór perfum jest bardzo bogaty, a do tego ceny bardzo konkurencyjne. Po pracowała bym odrobinę nad jakością i stylem buteleczek. Więcej do niczego nie mogę się przyczepić. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger