Tisane- Peeling do ust

Witajcie!
W Niemczech mamy takie upały, piękna, bezchmurna pogoda. Muszę się motywować by poopisywać Wam trochę nowości, które przetestowałam lub testuję. Dzisiaj będzie kilka pochlebnych słów o nowości od Tisane.

Tisane peeling do ust Crystal Scrub

Sprawdź nowe, ponętne oblicze swoich ust z krystalicznym peelingiem Tisane! Regularnie wykonywany, delikatny peeling ust to podstawa pięknych i gładkich warg. Efekt uzyskiwany jest wskutek usunięcia suchych skórek i wygładzenia nierówności.  Peelingiem wykonuj delikatny masaż, który poprawi ukrwienie warg oraz sprawi, że usta będą jędrniejsze i zdrowo zaróżowione. Naturalne substancje pomogą pozostawić usta miękkie i nawilżone na dłużej. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, po wykonanym peelingu warto nanieść na usta ulubiony balsam Tisane.

Cena: ok. 2,50 za saszetkę (2g)
Dostępność: Herbastudio

Pochwała dla firmy, że wprowadziła tego typu produkt. Fajne jest to, że kosmetyk dostępny jest w saszetkach. Jest go na tyle dużo, że wystarczy spokojnie na kilka użyć. Wystarczy odrobinę wycisnąć i wmasować w wargi. Masaż jest bardzo przyjemny, peeling jest drobny, ma jednak wyczuwalne drobinki cukru, bez ostrych krawędzi. Smakuje słodko, lekko chemicznie. Kosmetyk działa natychmiastowo. Wygładza bardzo dobrze usta, pozwala się pozbyć suchych skórek. Świetnie poprawia krążenie i wargi są pełniejsze, nabierają koloru. Opakowanie bardzo kobiece, malutkie, można nosić nawet w torebce! :)
Jak dla mnie genialna nowość, testuję z przyjemnością :)

Stosujecie peelingi do ust? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger