Świeca Kringle Candle- Grey

Witajcie!
O zapachu Grey już mieliście okazję czytać na moim blogu. Dzisiaj jednak pokażę Wam większy okaz. Mowa o dużej świecy Kringle Candle.

Grey

Duży słój z dwoma knotami (Large Classic Jar 2-Wick) marki Kringle Candle o typowo męskim i elegancki zapachu łączącym w sobie aromaty cytrusów, kwiatów, drzewa egzotycznego oraz piżma. Po pewnym czasie wyczuwalne są także delikatne nuty wanilii i nasion tonki. Wydajność 100 godzin.

Cena: 109 zł
Dostępność: min. Sklep Goodies

Duży słój jest dość ciężki, wykonany z solidnego szkła. Wieczko równie ciężkie, zabezpieczone gumą, idealnie pasuje i zamyka słój. Świeca posiada dwa knoty co usprawnia palenie. Ważne jest by taką świecę palić prawidłowo i nie doprowadzić do tego aby powstał tunel. Świeca rozpala się przez około 5 minut, po tym czasie wyczuwalny jest już zapach. Woń jest odrobinę mniej intensywna niż w przypadku wosku, jednak niemal identyczna. Na początku zapach jest bardzo męski, intensywny, przyciągający. Przy dłuższym paleniu nieco łagodnieje i uwalnia się nuta wanilii, którą tak lubię. Świeca jest bardzo wydajna. Obecnie nie palę jej zbyt często, a ubyło na prawdę niewiele. Wystarczy mi na pewno na długo, co bardzo cieszy. Jeśli nie chcecie inwestować w dużą świecę skuście się na wosk. Ja jestem zakochana w tym zapachu!

Są tu jakieś miłośniczki świec Kringle Candle? Jakie zapachy lubicie? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger