Chocolate & Orange shake do kąpieli- Stara Mydlarnia

Witajcie!
Przygotowania do ślubu pochłonęły mnie tak bardzo, że nie mam na nic czasu... Najważniejsze, że już sporo rzeczy udało się załatwić, teraz to już z górki. Dzisiaj chcę Wam napisać kilka zdań o moim ostatnim produkcie do kąpieli i pod prysznic.

Shake do kąpieli

CHOCOLATE & ORANGE - odżywczy shake do kąpieli i pod prysznic o zapachu czekolady z dodatkiem olejku ze słodkiej pomarańczy.
Idealne połączenie olejku z żelem do kąpieli sprawi, że Twoja skóra będzie doskonale nawilżona.

Cena: 16 zł/ 250 ml
Dostępność: sklep Stara Mydlarnia


Małe opakowanie kryje w sobie moc zapachów. Od zapachu właśnie zacznę, bo jest on urzekający. Jest ot połączenie czekolady i pomarańczy. Szkoda, że nie zostaje długo na skórze, za to w łazience jest dość długo wyczuwalny. Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć buteleczką by obie warstwy się ze sobą połączyły. Z wydobyciem z opakowania nie ma żadnego problemu. Kosmetyk ma lejącą konsystencję, więc trzeba obchodzić się z nim ostrożnie. Najlepiej korzystać z niego w połączeniu z gąbką kąpielową. Kosmetyk świetnie oczyszcza skórę, odświeża ją ale i daje uczucie nawilżenia. Bardzo lubię tego typu kosmetyki, gdyż nie zawsze chce mi się jeszcze wcierać balsam. Tutaj nie ma takiej konieczności. Skóra jest mięciutka, miła w dotyku i odżywiona. Na prawdę fajnie wpływa na stan skóry. Buteleczka choć mała to bardzo wydajna. Osobiście zaciekawił mnie i oczarował ten kosmetyk.

Polecacie jeszcze jakieś produkty ze Starej Mydlarni?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger