Unitouch- maski z serii Garden

Witajcie!
Nie dawno Asia z Unitouch zaproponowała mi ponowne przetestowanie masek w płacie. Pierwsze testy zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, więc nie zastanawiałam się zbyt długo. Dzisiaj chce Wam przedstawić maski z serii Garden.Maska z ekstraktem z kawioru wzbogacona została o jony nano platyny zapewniając skórze głębokie nawilżenie.  Aby utrzymać odpowiedni poziom  nawilżania do produktu dodano shydrolizowany ekstrakt z hibiskusa oraz kwas hialuronowy. Hydrosol z Neroli wraz z wodą oceaniczną wykazują działanie stymulujące, ujędrniające oraz naprawcze na skórę. W produkcie zastosowano technologię NIFs  0%, co oznacza, że żadne chemiczne środki konserwujące nie zostały użyte.

Cena: 43,90 zł
Dostępność: Estheticstore
Jaśmin jest wyjątkowym kwiatem wykazującym właściwości oczyszczające. W masce zawarty jest w postaci  olejków eterycznych działających wygładzająco i rozjaśniająco na cerę.  Dzięki ekstraktowi  ze świetlika bogatego  w witaminy produkt pobudza młode komórki.  Obecność wody oceanicznej  działa stymulująco na skórę oraz wzmacnia  działanie zawartych substancji.  W masce zastosowano technologię NIFs  0%, co oznacza, że żadne chemiczne środki konserwujące nie zostały użyte.

Cena: 43,90 zł 
Dostępność: Estheticstore Obie maski sprawdziły się u mnie bardzo dobrze. Jednak z maski z jaśminem byłam bardziej zadowolona. Fakt, maski są drogie. I jak na jedno użycie może to być spora kwota. Ale zapewniam, że efekty są widoczne od razu. Po oby masek skóra była bardzo odżywiona, widocznie miękka i gładka. Świetnie, że do produkcji ich nie użyto żadnych chemicznych środków konserwujących. To się bardzo chwali! Samo założenie masek jest bez problemowe. Płaty są tak delikatne, idealnie dopasowują się do twarzy. Obie maski mają dobre składy, zawierają olejki i ekstrakty. Jeśli będziecie mieć możliwość je przetestować, to nie wachajcie się!

Mieliście okazję używać masek Uni touch? W ogóle, lubicie maski w płacie? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger