Nawilżający bez- Anwen

Witajcie! 
Dzisiaj na blogu kolejna nowość, przynajmniej dla mnie, przywieziona z Secrets Meeting. Mowa o odżywce do włosów marki Anwen. W zestawie są trzy różne o małej pojemności. Ja zaczęłam od tej do różnej porowatości włosów. Jak się sprawdziła? 

Twoje włosy są suche, szorstkie i matowe? To znak, że brakuje im nawilżenia! Odżywka Anwen zawiera aż 5 substancji, które mają zdolność wiązania i utrzymywania wody wewnątrz włosa. Naturalny składnik pochodzenia roślinnego – Pentavitin zapewnia włosom głębokie i długotrwałe (nawet do 72 godzin) nawilżenie oraz Hyaloveil-P®, który wbudowuje się w strukturę włosa intensywnie i długotrwale go nawilżając. Efekt nawilżenia wspomagają bogaty w witaminy i minerały sok z aloesu oraz gliceryna i mocznik. Nanocząsteczkowy ekstrakt z cebuli wnika głęboko do wnętrza włosów i odbudowuje je, a skrobia ziemniaczana wygładza i dodatkowo pielęgnuje. Siła humektantów zawartych w odżywce sprawia, że włosy stają się dobrze nawilżone, a przez to bardziej błyszczące, gładkie i sprężyste. 

Sposoby użycia: Nałóż odżywkę na umyte i wilgotne włosy. Pozostaw na włosach na kilka minut, a następnie spłucz wodą.

Cena: 13,59 zł/ 100 ml (obecnie promocja)
Dostępność: Sklep online
Zestaw trzech odżywek mogliście zobaczyć na moim Instagramie. Opakowania są tak śliczne, wprost zachwycają. Grafika nawiązuje do przewodniego składnika w kosmetyku czyli do kwiatu bzu. Wszystkie istotne informacje znajdziemy na etykiecie produktu. Pojemność mała, bo 100 ml, ale bardzo wydajna. Można kupić też wersję 200 ml. U mnie przy regularnym stosowaniu dwa razy w tygodniu wystarczyła na ponad dwa miesiące. Obecnie już prawie kończę opakowanie. Zapach zaraz po otwarciu i użyciu jest nie do opisania słowami. Osobom lubiącym zapach bzu na pewno się spodoba. Szkoda, że na włosach jest praktycznie nie wyczuwalny. Odżywka dedykowana jest dla włosów matowych, szorstkich. Moje właśnie takie są. Oczywiście głównie od połowy długości, przy skalpie szybko się przetłuszczają. Odżywkę nakładam na kilka minut po umyciu, później spłukuję. Nakładam nie wielka ilość mniej więcej od połowy długości w dół, czyli na końce. Tak nałożona i dobrze spłukana nie spowoduje obciążenia włosów. A wręcz przeciwnie, włosy szybko nabiorą zdrowego wyglądu. Po zastosowaniu włosy są błyszczące, miłe w dotyku, dobrze się rozczesują. Osobiście nie mam zastrzeżeń. No może tylko do tego, że zapach szybko się ulatnia. Obecnie odżywka jest w promocji, więc warto się skusić, jeśli  ktoś jeszcze nie testował. 

Jakie macie opinie na temat kosmetyków marki Anwen? Wiem, że zdania są podzielone. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger