MakeUp Revolution- Pomadka w płynie Naked Chocolate

Witajcie!
Wszystkie kosmetyki, które wybrałam sobie do testowania z poprzedniego spotkania blogerów są już w fazie użytkowania. Na temat niektórych mam już nawet swoją opinię. Dzisiaj chcę się z Wami podzielić recenzją pomadki w płynie Lip Lava w kolorze Naked Chocolate marki MakeUp Revolution.

I Heart Makeup Lip Lava Liquid Lipstick to długotrwała, przyciągająca spojrzenie i rewelacyjnie podkreślająca makijaż pomadka wpłynie.  Jej formuła to połączenie intensywnie na pigmentowanej, kremowej pomadki oraz nabłyszczającego błyszczyka. Konsystencja wprost roztapia się na ustach, jednocześnie spajając się ze strukturą skóry i daje gładkie, błyszczące wykończenie o efekcie 3D, które optycznie powiększa usta. Jest lekka, komfortowa i praktycznie niewyczuwalna na ustach.  Posiada bardzo dobrą pigmentację, która daje pełne krycie kolorem utrzymujące się na ustach przez wiele godzin. Formułę pomadki wzbogacono w witaminę E, która chroni usta przed wysuszeniem i jednocześnie je chroni.

Cena: ok 12 zł/ 12 ml
Dostępność: min. Drogeria Ekobieca

 

Pomadka jest zamknięta w małej, smukłej, plastikowej tubce. Zawiera mięciutki aplikator w postaci gąbeczki. Wystarczy wycisnąć odrobinę i malować. Ale, ale... Aby pomadka ładnie wyglądała na ustach trzeba je wcześniej dobrze nawilżyć i użyć peelingu. Wszelkie suche skórki zostaną podkreślone jeśli ich nie usuniemy. Kolor, który posiadam, ładnie kryje i naturalnie wygląda na ustach. W sam raz do pracy czy na uczelnię, kto co lubi... Pomadkę dobrze aplikuje się na usta, nie lepi się. Choć przyzwyczajona jestem raczej do matowych wykończeń, ta wygląda też całkiem fajnie. Lekko optycznie powiększa usta. Niestety trwałość tej pomadki jest marna. U mnie nie przetrwała dłużej niż godzinę, nie wspomnę już o jedzeniu czy piciu. Plus za to, że ściera się dość równomiernie, nie wchodzi mocno w załamania. Choć za dużo jej ilość może przenieść się na zęby. Cóż, jest to taka lekka pomadka na co dzień i nie droga. 

Miałyście okazje testować? Jak sprawdza się u Was?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger