Manicure hybrydowy z Victoria Vynn

Witajcie!
Jakiś czas temu odezwała się do mnie Pani Olga z firmy Victoria Vynn. Marka ta była mi jeszcze mało znana. Ale w temacie hybryd jestem już ponad półtora roku, więc z chęcią zgodziłam się na przetestowanie czegoś nowego. I tak w tamtym tygodniu przyjechała do mnie paczka z produktami z serii Pure Creamy Hybrid: PURE baza, top, Pure kolory 055, 062, 045 płyn alco remover, mata.
Dziś chcę Wam pokazać stylizację z jednym z kolorów (055) oraz podzielić się pierwszymi wrażeniami z aplikacji hybryd.

KREMOWA HYBRYDA PIERWSZA
USUWANA ALKOHOLEM
Super kremowa hybryda dla klientek które oczekują gwarancji pięknego, olśniewającego  koloru i super połysku do następnej wizyty w salonie – do 4 tygodni.
PURE:  KREMOWY lakier hybrydowy
BEZPIECZNY dla paznokci i dłoni
BEZPIECZNY dla stylistki Formuła
BEZ DRAŻNIĄCEGO zapachu
KREMOWA KONSYSTENCJA o właściwościach samopoziomujących
100% KRYCIA pierwszą warstwą koloru
Efekt GLASS NAILS – intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji
SUPER TRWAŁY nawet do 4 tygodni
3 STOPNIOWY: baza, kolor, top Utwardzany w lampie LED już w 30 sekund
PĘDZELEK– włosie i jego długość specjalnie do lakieru
PURE 2 SPOSOBY USUWANIA: INNOWACJA ! ALCO REMOVER – specjalistyczny preparat oparty na alkoholu, a nie na acetonie! bezpieczniejszy dla płytki paznokcia, chroni przed nadmiernym wysuszeniem, działa antybakteryjnie i antyseptycznie – usuwa stylizację ok. 15 min., do piłowania. STANDARD: SALON REMOVER UV/LED MANICURE – na bazie acetonu, usuwa stylizację w ciągu ok. 7-10 minut, bez piłowania topu pilnikiem.
PAMIĘTAJ – produkt:  przechowuj z dala od promieni UV i od ciepła dbaj o czystość szyjki butelki dokręcaj butelkę jeśli stylizacja jest zakończona Pure Alco Remover – przechowuj w szczelnie zamkniętej butelce (alkohol paruje) Rekomendowane utwardzanie w lampie LED

Skład: ACRYLATES COPOLYMER, HEMA, CELLULOSE ACETATE BUTYRATE, ETHYL (2,4,6- TRIMETHYLBENZOYL),SILICA, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, CI 77891,CI 77007, CI 77499, CI 15850.

Cena: 28 zł/ 8 ml (base, kolor, top)
Dostępność: min. Hybrydowo.pl


Pure Creamy Hybrid: Pierwsze wrażenie
Lakiery marki Victoria Vynn znajdują się w ładnych, dość dużych (8ml), wygodnych buteleczkach. Grafika jest prosta, na buteleczce znajdziemy łatwo rozpoznawalne logo marki oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące produktu. Bardzo wygodne jest to, że na rączce pędzelka każdej buteleczki mamy dokładne oznakowanie, czy to jest baza, top czy poszczególne kolory. Jest to duże ułatwienie, gdy w kolekcji posiadamy dużo kolorów jednej marki.
Jeśli chodzi o aplikację to jest ona bardzo łatwa i bezproblemowa. Z łatwością możemy operować zgrabnym pędzelkiem, domalować lakierem pod same skórki. Baza i top są nieco bardziej lejące niż kolor. Kolor, poniżej prezentowany 055, kryje idealnie po dwóch warstwach, mimo że jest lekko transparentny. Kolor żywy, intensywny, bardzo dobrze się samo poziomuje. Cała stylizacja pokrywa topem błyszczy się bardzo intensywnie.  Jestem ciekawa ile wytrzyma na moich paznokciach przy normalnych domowych czynnościach. Za około 4 tygodnie pokażę jak usunąć manicure za pomocą alco remover.
Spotkałyście się już z marką Victoria Vynn? Co myślicie o powyższej stylizacji? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger