Wood Wick Marionberry- Aroma Home

Witajcie!
W Niemczech jesień rozgościła się na całego. Piękne kolory za oknem, ale pada i jest dość ponuro. W ten długi weekend, jak pogoda dopisze, wybierzemy się na małą wycieczkę.
Jak jesienią skutecznie poprawić sobie humor? Najlepiej zrobić sobie domowe Spa- maseczka, malowanie paznokci, a do tego aromatyczny wosk w kominku. Jesienią i zimą najczęściej sięgam po woski i świece. Dzisiaj mam dla Was zapach bardzo owocowy marki Wood Wick. Produkty tej marki znajdziecie na stronie Aroma Home.Wood Wick Wax- Marionberry

Zniewalający, słodki zapach leśnych jeżyn dojrzewających na wygrzanej letnim słońcem polanie.

Cena: 9 zł
Dostępność: obecnie nie ma go na stronie Aroma Home, ale zerknijcie na wiele innych zapachów
Już wielokrotnie Wam pisałam, że woski firmy Wood Wick są praktyczne w przechowywaniu. Wszystkie zamknięte są w plastikowych opakowaniach z odklejaną folią na wierzchu. Do tego podzielone są na kostki, więc łatwo ułamać jedną i wrzucić do kominka. Taka jedna kostka wystarcza na ok 2,5 godz palenia. Do tego bardzo ładne kolory wosków, ciekawie wyglądają w białym kominku. Ale przecież w wosku najważniejszy jest zapach, prawda? Producent opisem roztacza obraz leśnej polany w słoneczny dzień a na niej pełno pysznych, pachnących jeżyn. Na szczęście nie jest inaczej. Zapach jest intensywny, ale nie przesadnie. Prawdziwie pachnie jeżynami dojrzewającymi na słońcu. Słodki zapach. Dobrze przywołać letnie wspomnienia gdy za oknem ponura i deszczowa jesień. To kolejny wosk tej marki, na którym się nie zawiodłam.

Zachęcam Was do zapoznania się z bogactwem zapachów marki Wood Wick.

Posiadacie w swoich kolekcjach zapachy tej firmy? Co najbardziej poprawia Wam humor jesienią?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger