Paletka cieni Iconic Pro 2 - Makeup Revolution

Witajcie!
Tą paletkę chciałam Wam już dawno przedstawić, ale jakoś nie było okazji. Mam już ją od dłuższego czasu za sprawą wspaniałej Mazgoo. O tym jak się spisuje dowiecie się w dalszej części postu.

Iconic Pro 2

MAKEUP REVOLUTION Iconic Pro 2 to niezwykłej jakości paleta 16 cieni do powiek. Dzięki nowej formule cienie łatwo się ze sobą mieszają a ich konsystencja jest jeszcze bardziej satynowa. Cienie są mocno napigmentowane i niezwykle trwałe a ich aplikacja jest bardzo przyjemna.  W palecie znajdują się cienie w tonacjach beżowych, brązowych, szarościach a także odcieniach metalicznych, miedzianych i srebrnych.  Paleta zawiera 8 cieni matowych i 8 cieni połyskujących.  Cienie są niezwykle gładkiej i aksamitnej konsystencji a ich aplikacja to sama przyjemność.  Są trwałe, nie rolują się i nie osypują.  Spakowane w elegancką kasetkę z dużym lusterkiem w środku oraz dwustronnym pędzelkiem do nakładania i blendowania cieni.

Cena: 34,99 zł
Dostępność: min. Kosmetykomania

Czarne, plastikowe, solidne pudełeczko z lusterkiem kryje w sobie aż 16 cieni. Osiem z nich to cienie matowe a osiem połyskujące. Wszystkie mają średnią pigmentacje, bez dobrej bazy ciężko stworzyć dobry makijaż. Jednak do dziennych, lekkich makijaży cienie można aplikować bez bazy. Trwałość jest zaskakująco dobra. Cały dzień wytrzymują bez najmniejszego problemu. Mam już kilka paletek z tej firmy i bardzo je lubię. Głównie za to, że cena jest bardzo korzystna a jakościowo wypadają dobrze. Cienie dobrze się aplikują, zarówno zwykłą pacynką (lubię ten sposób) jak i pędzlem. Do paletki jest dołączony dwustronny pędzelek, jest dość fajny, dobry jakościowo i precyzyjny. Cienie, głównie te brokatowe lekko się osypują, ale nie jest to wielki problem. Osobiście korzystam najczęściej z jasnych, nudziakowych kolorów z tej paletki. Jednak bardzo podoba mi się też głęboka czerń, czy kobalt.

Dajcie znać czy używacie kosmetyków marki Makeup Revolution?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger