Vis Plantis- Helix Vital Care Peeling enzymatyczny do twarzy

Witajcie!
Niestety, ostatnio nie miałam czasu by pisać na blogu. W pracy drugie zmiany i przygotowania do weekendu w Polsce sprawiły, że nie miałam jak pojawić się tutaj. Ale dzisiaj powracam do Was z nowością od Elfa Farm.

Vis Plantis- Helix Vital Care Peeling enzymatyczny do twarzy

Oczyszcza, złuszcza, usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka, pobudza jego odnowę. Dzięki temu skóra łatwo przyswaja substancje aktywne i skutecznie z nich korzysta. Intensywnie nawilża, wygładza drobne nierówności. Ujednolica i rozjaśnia koloryt.

Cena: 12,99 zł/ 75 ml
Dostępność: min. Sklep Elfa PharmPeeling zamknięty jest w bardzo wygodnej, miękkiej tubce. Bez problemu wyciśniemy odpowiednią ilość produktu. Konsystencja jest lekka, kremowa, typowa dla peelingów enzymatycznych. Zapach lekko owocowy, delikatny. Co prawda osobiście nie przepadam za peelingami enzymatycznymi. Nie dają one zazwyczaj takich efektów jak peelingi ziarniste. Jednak tutaj jest nieco inaczej. Peeling nałożony na twarz działa natychmiastowo. Kosmetyk powoduje uczucie ciepła na twarzy. Po zmyciu skóra nie jest podrażniona ani zaczerwieniona. Regularne używanie tego kosmetyku daje dobre efekty. Skóra jest dobrze oczyszczona, całkiem dobrze radzi sobie z usunięciem zrogowaciałego naskórka. Po użyciu skóra faktycznie jest miękka, rozświetlona i wygładzona. Wydajność na plus, wystarcza na dość długo. Kosmetyk ma bardzo przyjemny skład. Ostatnio bardzo często słyszy się o kosmetykach bogatych w śluz ślimaka. Jeśli lubicie tego typu peelingi, to koniecznie musicie wypróbować ten!

Marka Vis Plantis jest Wam już znana? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Czarnulkaablog , Blogger